Šventinės IWGS naujienos

IWGS sveikina visus vandens augalų augintojus, kolekcionierius ir selekcininkus, linkėdama kuo geriausios kloties ateinančiais 2019 metais!

Susidomėjote Viktorijos auginimu? IWGS dabar gali pasiūlyti sėklas. Tai labai paprasta: reikia būti draugijos nariu, apmokėti pakavimą ir siuntimą, ir sėklos bus jūsų. Kadangi sėklų kiekis ribotas, jos dalinamos pagal principą „kas pirmesnis, tas gudresnis”. Norintys sužinoti daugiau, kviečiami užsukti į draugijos puslapį.

Jei sodininkaujate vandens telkiniuose, esate sukaupęs nemažai patirties ir norite ja pasidalinti, kviečiame prisijungti prie atviro Vandens augalų projekto (project for Aqua Marginal Plants). IWGS kuria vandens ir pakrančių augalų duomenų bazę su paieška ir kviečia pateikti informaciją apie kiekvieną vandens ar pakrančių augalą, taip padedant šia duomenų bazę sukurti. 
 
Taip pat neverta pamiršti narystės draugijoje. Jei jau esate narys, pratęskite ją, jei ne – metas juo tapti. Narystė organizacijoje tapo mokama, tad jei esate užsiregistravę ir turite laisvą prieigą, dabar negalėsite prisijungti prie nariams skirtų failų. Todėl kviečiame atnaujinti registraciją ar registruotis iš naujo. Informaciją apie narystės privalumus galite rasti sekdami šią nuorodą.

 
Pagal IWGS naujienlaiškį parengė J. Mackevičius