Avarijos’2011. Trečia dalis

Na, nors su ne tokiu intensyvumu, bet statybinės istorijos tęsiasi. Tiesa, Grynas.lt, kuris pradžioje istorija buvo susidomėjęs, iki šiol nieko neišspausdino. Mano akyse tai susimovė – geriau pašūkaut, kad Puma, Adidas ir dar ten kas nors, kas toli pila nuotėkas į upes, žiurkėnų gyvenimą parodyt, o kad bardakas pas mus panosėj – na, kam tas rūpi. Pas mus viskas gerai.

Taigi, nedidelis tęsinukas:

Grundolita nusamdė UAB Vidugirys (jie mums nuotėku šulinius išsiurbia), kad pastarieji vandenį nusiurbtų. Viskas buvo lyg ir tvarkoje, nors man vis tik neaišku, kur jie tą nusiurbtą vandenį iki šiol pylė.

O šiandien cukinijas bravėdmamas gi žiūriu, atvarė Vidugirio mašina, pakėlė savo „baką” ir viską tiesiog ant gatvės išplovė. Smarvė baisi. Nuėjo tėvas bartis. O vairuotojas ima tą išplautą smėlį ir kiša tėvui po nosim „pažiūrėk, švarus smėliukas” – kaip anas nesusivėmė, neįsivaizduoju. Ten gi nors distiliatas gali būt, na jei visa laiką su mašina buvo šūdas vežiojamas, tai ką į ją bepiltum, vis tiek šūdu dvoks. Vienu žo, ši smarvė išpilta taip 30 m nuo kiemo.

1

Pašuminus, atvarė matyt vyresnysis iš darbininkų tarpo. Irgi kvapų prisiuostė. Bet į jokius barnius nereagavo, tik bandantį kažką jam įrodyt tėvą išvadino debilu. Va čia tai „smagu” buvo žiūrėt kaip vargšą VU profesorių taip sakant… Įdėčiau į youtoobe, bo filmavimas buvo įjungtas, ale kad tik garsas girdisi, vaizdo jokio, tai gal apsieisim 😉

2

Paskambinus į Vidugirį aišku nieko nepešėm. Na, didelio čia daikto, vidury kaimelio srutų mašiną išsiplovė bičas – juk ten tik gruntinis vanduo ir smėliukas. Pakvepės ir nustos. Bet po škandalinimo atvarė dar technikos ir visą tą „švarų smėliuką” susėmė ir supylė į kitą, didelę krūvą. Tiesa sakant, man tai jau ima panašėti į piktybinį erzinimąsi.

3