Žurnalas „Vandens telkiniai“

tvenkiniaiVandens telkinių savininkų ir naudotojų asociacija išleido pirmąjį žurnalo šeimininkui „Vandens telkiniai“ numerį.

Nuo šiol skaitytojus – Lietuvos vandens telkinių savininkus ir naudotojus – pasieksime kas ketvirtį: pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą.

Siekiame skleisti Lietuvos vandens telkinių savininkams ir naudotojams aktualią ir praktiškai naudingą informaciją, bei prisidėti prie šeimininkiško požiūrio į vandenį ugdymo Lietuvoje. Tad leidinyje natūraliai derės politikų, mokslininkų, gamtosaugos ir vandens rekreacijos ekspertų mintys su verslininkams, ūkininkams-žuvininkams, namų ūkių savininkams bei eiliniams vartotojams aktualia informacija.

Šiuo metu spaudai jau rengiamas pavasarinis žurnalo numeris. Leidinys storės 8-16 puslapių (+ viršelis), iki 5 000 egzempliorių išaugs ir jo tiražas, bet vieneto kaina išliks ta pati – 3 EUR. Žurnalas platinamas Lietuvos prekybos centruose MAXIMA, IKI, RIMI, NORFA, PRISMA bei prenumeruojamas.

Kviečiame kontaktuoti su žurnalo „Vandens telkiniai“ redakcijos reklamos skyriumi telefonu 8 684 47080 arba el. paštu reklama@vandenstelkiniai.lt.

Loreta Jakovleva
Vandens telkinių savininkų ir naudotojų asociacija

Žurnalo Facebook paskyra
Interneto svetainė